Casa Azul Marichi Hospedagem
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem Vale do Capao διαθέτει επίσης δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Morro Branco απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτόν τον ξενώνα, ενώ Cachoeira do Riachinho είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 14:00 έως 21:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem;
Τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem στις 11:00. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem;
Τo ξενοδοχείο Casa Azul Marichi Hospedagem δέχεται:- Visa
- American Express
- Maestro
- Hipercard
- Diners Club
- Πιστωτική κάρτα Elo